Plastové ploty je nejčastější použití plastových profilů.

Plastové profily a prkna mají v součastnosti uplatnění jako moderní bezúdržbový stavební a konstrukční materiál. Díky své odolnosti, chemické stálosti a praktičnosti volí stále více zákazníků namísto klasických materiálů tyto plastové alternativy. Jejich vyšší cena je kompenzována lepšími užitnými vlastnostmi. Hlavně pak lehkostí, časovou a chemickou stálostí a v neposlední řadě i ekologičností.

V naší nabídce nalezenete hned několik plastových profilů, plotovek, plaňek a prken, které umožnují využít plasty od výroby plotu, přes zhotovení laviček či zábradlí po mola. Námi nabízené profily jsou navíc k dostání v několika barevných odstínech. Tím se ještě více rozšiřují možnosti jejich použitelnosti.

Firma Josef Pelouch se zabývá převážně prodejem samotných plastových profilů. Po dohodě však rádi uspokojíme Váš požadavek na dodání kompletního řešení.

Typické využitím mají plastové profily při konstrukci a stavbě nových plotů, laviček, nástupních mol apod.

Fotografie ve fotogalerii realizací Vám mohou posloužit buď jako inspirace či jako materiál pro získání konkrétní představy, co vše se dá z plastů vyrobit.